Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Dzisiaj jest 27 kwie 2018, 10:09

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sceny walki w XWP&HTLJ
Mistrz Katany
Awatar użytkownika

Po naszym ostatnim czacie wpadłem na pomysł żeby stworzyć taki temat. Czyli ogólnie. Które sceny walki w tych serialach podobały wam się najbardziej. A które najmniej. :)

Zapraszam do dyskusji. :)

Obrazek

Tytuł: Re: Sceny walki w XWP&HTLJ
Grabieżca Boriasza

Jak mówiłem wczoraj, dla mnie najlepszą sceną walki jest pojedynek Gabrieli z Varią. Twardy, realistyczny, bez żadnego latania na linkach. Widać od razu, że dziewczyny mają o tym pojęcie i potrafią się bić. To również ulubiona scena TJ z jej udziałem w całym XWP. ROC również wspomina ją bardzo dobrze.

Przeciwnik Korteza

Oj,strasznie dużo tego jest :) Podobają mi się walki z Callisto(drabiny wymiatają :) ),z Najarą(obicie Xeny do nieprzytomności w "Crusader") czy z Alti(niezapomniana,lajtowa bitka na złomowisku :D ). Ale te kilka potyczek to jedynie czubek góry lodowej,ponieważ właściwie w każdym odcinku XWP występuje jakaś burda :)

Poskramiacz Callisto
Awatar użytkownika

Właściwie mógłbym się zgodzić z postem powyżej, że bardzo dużo było tych walk więc trudno wybrać te ulubione. U mnie jest tym trudniej, że ja się nad tym nie zastanawiałem które mi się najbardziej podobały. :)

Mistrz Katany
Awatar użytkownika

Mam ten sam problem :P Jestem teraz w trakcie odświeżania XWP i będę obserwował uważnie starcia Xeny i Gabrielle. Tak na szybko teraz mogę powiedzieć, że podobały mi się starcia Xeny z Aresem, Callisto, Draco "Sins of The Past" z Książę Morloch, Livią, czyli nic zaskakującego ;) . Co do Herkulesa To chyba starcia głównie z Aresem. Tego było tak dużo, że mam mętlik w głowie. Myślałem, że będzie łatwiej. :lol:

No i jeszcze walki Gabrielle i Ioalusa. Tak jak powyżej napisał Zico. Pojedynek Gabrielle z Varią. Który skończył się jak się skończył, czyli bez sensu. :P Co do Iolausa to nie wiem. Zadym w tych serialach nie brakuje, więc wybór jest trudny. Jak już wybiorę te najlepsze to podam je do publicznej wiadomości. Póki co będę oglądał uważnie. :)

Choć powiem wam kto był najlepszym fighterem w serialu HTLJ ;)
Strife :D

Strażnik dusz
Awatar użytkownika

Pierwsza rzecz, która przychodzi mi do głowy to scena z The Greater Good, w której Gab walczy, żeby odzyskać ciało Xeny i zawieźć je do Amphipolis. Co do Xeny, będę musiała się zastanowić.

Obrazek

Poskramiacz Callisto
Awatar użytkownika

Z walk Herculesa i Iolausa podoba mi się to ich początkowe robienie sobie jaj z co niektórych oprychów. Na przykład w odcinku "Gladiator" jak zobaczyli tych wieśniaków co zaatakowali tą Felicite (czy jak jej tam było) to powiedzieli że wystarczy, że przeproszą, a oni na to, że ich jest tylko dwóch, a ich więcej. Na to Iolaus odpowiedział, że faktycznie to by było nie w porządku wobec nich, więc pozwolą im odejść w spokoju. :lol: Inny przykład to chyba z odcinka "The Enforcer" jak przed nimi pojawił się jakiś oprych nasłany przez Herę, a H na to że akrobaci i zapytał się czy występują na dożynkach. :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]